Çarşamba, Şubat 24, 2016

Sayısal Loto Tahmin Değerlendirme Tablo Açıklaması

On Numara oyunu ile ilgili terim ve kavramların açıklamalarını kavramlar başlığında bulabilirsiniz. Bu blogumuzda daha çok oyun ile ilgili açıklamalara yer vereceğiz.

Tahmin tablosu

Blogumuzda Sayısal Loto için haftalık bültenlerin temelini oluşturan açıklamalara yer vereceğiz. Bu bilgileri kullanarak haftalık bültenlerdeki bilgileri okumanız mümkün olacaktır. Değişim ve eklemelerin olması durumunda bu blogumuz güncellenecektir. Önceden bu blogu okuyan izleyenlerimizin yeniliklerden haberdar olması açısından yeniden göz atmasında fayda vardır. Sayısal Oyunlardan nasıl kazanılacağını tüm yönleriyle anlatmaya çalışacağız.

Yöntem-1

Sayısal Lotoda doğru sayıları yakalamanın yöntemlerinden bir tanesi de sabit bir grup düzeni ve derece düzeni ile her hafta tablomuzdan grup ve derece düzenlerine göre değişen sayıları tespit ederek kolonlarını düzenlemektir.
Örneğin;
Bu grup ve derece düzeninin yere her hafta verdiğimiz bültende ilk sırada olan grup ve derece düzeni olsun. Haftalık bültenlerimizi incelediğinizde de büyük ikramiyenin sürekli ilk sıralardan veya oralarda çok yığılma olması durumunda biraz daha aşağılardan çıktığını göreceksiniz.
Sayısal Loto zorluk derecesine göre oyunlar arasında 3. sırada yer almaktadır. Buna rağmen doğru sayıları bulmak o kadar da zor değildir.
Bir diğer yöntem ise belirli bir kalıp oluşturmaktır. Bu kalıp oluşturmayı daha önce anlatmış olmamıza rağmen daha farklı bir şekilde buradan da anlatabiliriz.
Örneğin;
Seçtiğiniz grup düzeni 12111 olsun.
Bu düzenden derece ve diğer düzenlerini göz ardı ederek sayıların sıralarını belirleyip her hafta bu sıralarda bulunan sayılar üzerinden kolon düzenlemektir.
1.gruptan 1 sayı için 4.sıra,
2.gruptan 2 sayı için 5 ve 9.sıra,
3.gruptan 1 sayı için 6.sıra,
4.gruptan 1 sayı için 2.sıra,
5.gruptan 1 sayı için 5.sıra,
Bu düzen bir şablondur. Bu sıraları sabit tutup her hafta bu sıralarda bulunan sayılar değişmektedir.
Grup ve sıra düzenini sabit tutarak bu şekilde seçimler yapabilirsiniz. Bu tek kolon yapmanız demektir. Başka bir şablon oluşturmanız durumda ise yine aynı şekilde yapabilirsiniz.
Örneğin;
Yukarıda bulunan örneğin yanında haftada toplam 5 kolon hedefi seçtiniz. Bu 5 kolonunda grup düzeni sabit olacak, sıra düzeni 5 tane farklı olacaktır. Bu 5 tane farklı sıra düzeni üzerinden kolonlarınızı düzenleyeceksiniz. Yukarıda bulunan düzenin sırası;
4-5-9-6-2-5 iken bir diğerinin,
3-4-8-1-5-10 olabilecektir.
Bu yöntem geliştirilebilecek bir çok yöntemlerden sadece bir tanesidir. Sizde kendinize göre bir yöntem geliştirerek doğru sayıları bulabilirsiniz.
Zaman zaman farklı yöntemlere bloglarımızda veya bültenlerimizde değinsekte burada toplu olarak yer alacaktır.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

15/08/2016

Öğrencilerin özellikle 18 yaşından küçüklerin şans oyunları ile ilgilenmemesi gerektiğini daha önceki bloglarımızda yazmıştık. Arama motorlarından aşağıdaki gibi arama yapanların öğrenci olduğunu anlamak zor değil. 


Bu konuda daha fazla yazı yazmak isterdik ama yer kısıtı nedeniyle yazamıyoruz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

İzleyici Yorumları

Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL MEHMET tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.