menü

Translate

Abone Olayım (Onay gerekir)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

3 Nisan 2016 Pazar

09/04/2016 1013. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ %100

1013. hafta bültenimizde tahmin tablomuzu yayınlayarak başlayabiliriz.1013. HAFTA SAYISAL LOTO TABLOSU
Tablomuzda yer alan grup ve sıra düzeni açıklamasını ana sayfamızda veya 1012. hafta bültenimizde bulabilirsiniz.

1-GRUP TAHMİNİ;
Önceki bültenlerimizde grup tahminlerimizi yaparken sayıların seçimini sizin tercihinize bırakmıştık. Yine aynı şekilde sıralardan bir kaç tanesini sabit tutup kendi tercihinize göre sıralarını değiştirdikten sonra kolonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

1. dereceden grup düzeni;
10140 1.GRUP-5*3.GRUP-6*4.GRUP-8*4.GRUP-3*4.GRUP-2*4.GRUP-9 
düzeni ile zengin bir seçim yapmanızı tavsiye ederiz.
Bu düzenden çıkma ihtimali vardır. Daha önce belirttiğimiz gibi grupların yanındaki sıraları mutlaka değiştirerek nokta atışı kolonlar düzenleyebilirsiniz.
GRUP TABLOSU


Buradaki düzenlerde önem sırasına göre sayısı küçük olan grubu seçiniz. yan tarafta bulunan grup ve sıra ile de tablomuzdan sayıları tespit ederek daha sonra sıralarından bir kaçını kendinize göre ayarlayarak değiştiriniz. Bu şekilde düzenlediğiniz kolonlarınız eğer çekilişin yapıldığı hafta çıkarsa büyük ikramiye size çıkacaktır veya 4-5 bilme imkanınız olacaktır.
Aynısını düzenlemeniz durumunda 6'yı bilme imkanınız olmayacaktır bu hatırlatmamızı dikkate alınız. Deneyip çıkmadığını kendiniz göreceksiniz. keşke şu iki rakamı değiştirseymişim diye mailleri geliyor izleyenlerimizin. Tekrar tekrar bültenlerimizde yazıyoruz.
Yukarıdaki düzen 1. dereceden çıkabilir.

2.dereceden grup düzeni;

GRUP TABLOSU
Seçimlerinizi buradaki grup düzenine göre de yapabilirsiniz. Önem sırasını dikkate alarak seçimlerinizi yapınız. Bu tabloda tekrar eden grup düzenleri bulunmaktadır. Sıraların farklı olduğunu göreceksiniz. Onlardan da farklı olacak, aynı olmayacak şekilde kolonlarınızı düzenleyiniz.3.dereceden grup düzeni;
GRUP TABLOSU
Bu grup düzenine göre de önem sırasına göre seçimlerinizi yapabilirsiniz.DEVİR DURUMUNA GÖRE;GRUP TABLOSU
Bu grup düzeni 1. devirden sonra 2 devretmesi durumunda çıkabilecek grup düzenleridir. Önem sırasını dikkate alınız. En sağ tarafta yer alan sıraların aynısını kullanmayınız. Sayısı küçük olan grup düzenlerinden seçmeye özen gösteriniz. Burada bulunan grup düzenlerimiz aşağıda verdiğimiz çıkma ihtimali az olan grup düzenlerinde çıkma ihtimali biraz daha yüksek olan grup düzenleridir. 

GRUP TABLOSU
1. DEVİRDEN SONRA ÇIKMA İHTİMALİ OLMA DURUMUNDA;
Buradaki grup düzenleri ise 1.devirden sonra çıkabilecek grup durumlarını göstermektedir. 
Büyük ikramiyenin çıkabileceğini düşünüyorsanız bu grup düzenlerinden önem sırasına göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Tablomuzda kendi arasında tekrar eden grup düzenleri bulunmaktadır fakat yan taraflarında bulunan grup ve sıra düzenleri farklı olduğu düzenlendiği için verilmiştir. Sayıları küçük olan grup düzenlerinden seçebilirsiniz. Büyük sayılı olan düzenler risklidir. 3 ve 3den büyük sayıları içeren grup düzenleri risklidir. Fakat çıkma ihtimali vardır.

GRUP TABLOSU
  
GRUP TABLOSU
Şanslı sayılar;
3-24-31-32-36-37 sayıları çıkma 3-2-1 tane çıkma ihtimali olan sayılardır. Kolonlarınızda bu sayılardan mutlaka bulundurmanızı tavsiye ederiz. Seçiminize göre çıkmayacağını varsayarsanız bu sayıları eleyebilirsiniz. Şans oyunları hakkında bu blogumuzun ve diğer bloglarımızın bültenlerini incelediğinizde her bültende farklı bilgiler bulacaksınız. Ana sayfamızdaki bilgileri de incelemenizi tavsiye ederiz.

Çıkma ihtimali az olan grup düzenleri;
İHT. AZ GRUP TABLOSU
Bu tablomuzda çıkma ihtimali az olan grup düzenlerini vereceğiz.Geçtiğimiz hafta devretmiştir buradaki grup düzenleri devretmenin ardından seçilebilecek grup düzenleridir.Bu tablomuzdan sayıları küçük olan grup düzenlerini seçebilirsiniz. 

İyi çalışmalar.

09/04/2016 1013.HAFTA TAHMİNİ DEĞERLENDİRMESİ;  

1013. hafta tablomuzu ekleyerek verdiğimiz bilgilerin nerelerden geldiğini inceleyebiliriz. 

1013. HAFTA SAYISAL LOTO DEĞERLENDİRME TABLOSU

1013. haftada verdiğimiz tablolardan %100 kesin sonucu yakalamış bulunuyoruz. 
Çekilişler yapılmazdan önce verdiğimiz grup ve sıra düzenlerinden;
2.dereceden grup düzeni; altında bulunan tablomuzun 11. sırasında 02220 grup düzeninin olduğunu seçimlerinizi bu grup düzenine göre yaptığınızda büyük ikramiyeye çok yaklaşacağınız veya size çıkacağı çok yüksek ihtimaldir. Çok fazla kolon oynamadan yüksek meblağlarda paralar kazanmanız mümkündür.

Bizim yaptığımız tahminlerin gelebileceği son sınır burasıdır. Bundan sonrası sizin yapacağınız grup ve sayı seçimlerine kalıyor. Daha önceki bültenlerimizde belirttiğimiz gibi ikramiyenin çıkması sizin seçeceğiniz benzersiz sayılara bağlıdır.

Tablomuzda çıkan sayıların yerlerini ve diğer bilgilerini görebilirsiniz.
Çıkan sayılarımızı ve grupları;
13-14-23-27-32-33 sayıları ve 02220 grup düzeninden gelmiştir.
Grup ve sıra düzenleri ise;
2.GRUP-7*2.GRUP-6*3.GRUP-7*3.GRUP-5*4.GRUP-3*4.GRUP-10
düzenine göre çıkmıştır. Bu düzeni ilk tablomuzdan veya çıkan sayıların olduğu tablomuzdan görebilirsiniz. Bizim size önerdiğimiz 11. sırada bulunan basamak değeri ve grup sıra durumunu daha rahat incelemeniz için aşağıya aynısını yerleştirip yorumunu yapabiliriz.

ÇIKAN SAYININ GRUP TABLOSU
 Gördüğünüz gibi bizim verdiğimiz tavsiye sıra olan numarayı yani seçeceğiniz sayıyı değiştirip kolonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde bir şablona uyarak kolonlarınızı daha objektif düzenlemiş olacaksınız. Hem az kolon düzenleyecek, hemde grup düzeninin çıkması durumunda ikramiye kazanacak yada yaklaşacaksınız.

Çıkmasını tahmin ettiğimiz sayılardan 1 tanesi 32 sayısı çıkmıştır.
Bu hafta tablomuzda ayırt etmenin kolay olması açısından artık bu şekilde vereceğiz. 

Çıkan grup düzeni beklediğimiz normal şekillerde çıkmıştır. Kendini fazla zorlamamıştır. 
Önümüzdeki hafta grup düzenimizi Farklı bir düzen kullanarak vereceğiz. 

1013. haftada verdiğimiz grup düzenlerinden 11. satırda olan grup düzenini seçmeseniz bile içinde 2 sayısı bol olan grup düzenlerinden bir tanesini seçseniz bile eliniz boş dönmeyeceğinizi göreceksiniz.

Şans oyunlarında kazanmanın imkansız olmadığını haftalardır yaptığımız bültenler aracılığı ile anlatmaya çalışıyoruz. Kazanması en zor olan süper lotoyu bile en kolay şekilde vereceğiz. 
Gelen izleyici maillerine teşekkürlerimizi sunarız. Emeklerimizin boşa gitmediğini kazanan insanların sevincini paylaşarak görmüş oluyoruz. 
Kazanan izleyenlerimizden ikramiye kazandıktan sonra kolonlarının resimlerini çekip bize göndermelerini unutmamasını rica ederiz.

Facebook grubumuzun yeterli sayıya ulaşması durumunda büyük topluluklar ile kuracağımız ortak bir excel dosyası üzerinden düzenlediğimiz kolonları seçmesini isteyeceğiz. 
Bu çalışma kitabının hazırlıklarını yapacağız. 
Verdiğimiz linkten grupta bulunan kişiler tabloda bulunan sayıları seçecekler ve seçtiği kolonu dosyadan işaretleyecekler bunu aynı anda bütün kullanıcılar görecektir. 
Seçilen kuponu başkası seçmeyecek benzersiz kolon oynamış olacaktır. 

Bu konu ile ilgili çalışmalarımız facebook grubumuzun yeterli seviyeye gelmesi durumunda yapacağız.
Bu ve buna benzer duyurularımızı ana sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
7.) Bloglardaki Toplam yazı sayısını öğrenmek için tıklayınız.
8.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz Fihrist-blog konuları tablosunu bu bağlantıdan görebilir.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yorum yazmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.