menü

Translate

Abone Olayım (Onay gerekir)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

10 Haziran 2018 Pazar

16/06/2018 1127. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ %100

1127. hafta Sayısal Loto bültenimizi yazmaya devam edebiliriz. Devir ettirmeyecek düzenleri vermeye çalışacağız.

Bülten başlangıç yazısı:1127. haftada büyük ikramiyenin dağılması ile devirsiz bir haftanın çekilişleri yapılacaktır.

OneDrive uygulamasına geçmezden önce bütün düzenleri tablolar halinde bültenlere ekliyorduk. OneDrive uygulamasına geçmemizle birlikte bütün tabloları excel dosyasına taşıdık.
Bültende sadece 2 tane resim formatı kalmıştır. Bunlar Tahmin ve sonuç değerlendirme tablolarıdır. Bu tablolar arasında geçiş yaparak çıkan sayıların yerlerini görebilirsiniz.

OneDrive dosyasındaki çalışmalarımızı ilerleyen zamanlarda daha da geliştirerek izleyenlerimize daha farklı deneyimler edinmelerini sağlayacağız.

OneDrive dosyasında eklenmesini istediğiniz bilgiler olursa bültenlerin yorum kısımlarından yazabilirsiniz. Ayrıca sitelerimizde kullanılan bilgiler açısından değişiklik yapılmasını isterseniz bildirebilirsiniz.

1127. hafta sayıların durum ve konumlarını inceleyeceğimiz tahmin tablosunu vererek başlayabiliriz.


16/06/2018 1127. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ
1127 hafta sayısal loto tahmin değerlendirme tablosu

Tahmin değerlendirmesi:

Sayıların durum ve konumlarını tahmin tablosundan inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta bültenimizde marjinal durumlardan bahsetmiştik. 1 tane sayı derecesi en yüksek olan sayıdan çıkmıştır. 3 sayısıdır.
Marjinal durumların hangi şekillerde çıkacağını anlatmıştık.
Seçeceğiniz bir marjinal sayının durum ve konumuna göre birlikte çıkabilecek sayılara durum ve konumlarına göre karar verebilirsiniz.


1127. HAFTA OneDrive Tablolar Penceresi:


Sitemizdeki OneDrive uygulamasından tam olarak yararlanabilmeniz için OneDrive üyeliğinizin olması gerekir. Bu üyeliği bu bağlantıdan edinebilir, dosyalarınızı bu hesaptan takip edebilirsiniz.
Hesapla birlikte gelen 5 GB kotanın yanında yukarıdaki bağlantıdan bizim referansımızla 500 MB sürekli ek kota kazanmış olursunuz.

Dosya indirme linki yukarıdaki tabloda sağ alttan 4. düğmedir.
Dosyaya online erişim için;
1127. HAFTA OneDrive Tablosundaki sağ alttan 1. düğmeyi tarayıcınızdan açmak için
kullanabilirsiniz.

Excel dosyası tarayıcıdan açıldığında sayfa otomatik güncellenir eğer güncellenmez ise F9 tuşu ile sayfayı güncelleyebilirsiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.


16/06/2018 1127. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ SONUÇLARI DEĞERLENDİRMESİ:

1127.haftada 1126.hafta 1 kişiye büyük ikramiye çıkmasının ardından 1.devir etmiştir.

Çıkan sayıların tahmin tablosundan nasıl kolay bir şekil ile çıktığını görebilirsiniz. Düzenleri ise OneDrive dosyasından inceleyebilirsiniz.

OneDrive dosyası için çıkan sayılar için yorumları bültenlerde yapmıyoruz. İzleyenler isterse kendileri analizlerini yaparak bilgilerini çıkartabilirler. Bu çalışmaların yapılması tecrübe kazandıracaktır. Kazandığınız tecrübeleri ilerleyen haftalarda kullanarak kazanma şansınızı arttırırsınız.

İlk zamanlarda zor bir süreç olduğuna katılırım. Yine de bu işler imkansız diyerek çalışmalarınızı bırakmayın. Mutlaka çalışmalarınızın verimini alırsınız. izleyenlerimiz en azından bizim sunduğumuz veri setlerini kullanarak seçimlerini yapabiliyorlar. Biz bu işe başladığımızda ortada hiçbirşey yoktu.
Bu sistemi sıfırdan geliştirdik. Hala geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimde sınır yok!

Sayısal oyunlarda yaptığımız çalışmaların sonuçlarını, çıkardığımız analizleri sitelerimizde, bültenlerimizde yazıyoruz. İzleyenlerimize aktardığımız bilgiler ile bildiğimiz bilgileri her zaman 1-1 güncel tutmaya çalışıyoruz. Biz ne biliyorsak sizde onu biliyorsunuz. Bu bilgileri çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Burada kaydettiğiniz gelişmeleri, analiz yeteneğini, bir çok alanda kullanabilirsiniz.
Sayılarla uğraşmak zihin açısı bir faaliyettir. Bundan faydalanmış olursunuz.

Zamanla çalışmalarımızı daha farklı uygulamalar ile geliştireceğiz. Bu sayede sitemizde zaman geçirmek daha eğlenceli bir hale gelecek.
Sayı ile oynanan çocuk oyunlarından tutun sayılar ile oynanan oyunları dahi sitemize ekleyebiliriz. İzleyenlerden sağlayacağımız dönüşler ile bu çalışmaları yapmayı planlıyoruz.

İzleyenlerimizin dönüşlerini önemsiyoruz. Bunun için jivochat canlı destek uygulamasını sitelerimizde faaliyete geçirdik.

Bültenlerimizde bunun için yazılar yazacağız. sayısal loto için 1128. hafta yeni bültenini eklediğimizde değineceğiz.

1127. haftada çıkan sayıların durumlarını inceleyeceğimiz sonuç tablomuzu vererek başlayabiliriz.


16/06/2018 1127. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ SONUÇLARI DEĞERLENDİRMESİ
1127 hafta sayısal loto sonuç değerlendirme tablosu

Sonuç değerlendirmesi:

Çıkan sayıların durum ve konumlarısonuç değerlendirme tablosundan inceleyebilirsiniz.

Çıkan sayıların nasıl kolay bir şekil ile çıktıklarını sonuç değerlendirme tablosundan inceleyebilirsiniz. Buna rağmen 1.devir etmiştir. Çıkan sayılardan iki sayı için durumlarının marjinal olduğunu söyleyebiliriz. 5-6 derecelerindeki sayıların durumları marjinaldir diyebiliriz.

Çıkan sayıların 1-49 aralığındaki konumlarını sıra satırından inceleyebilirsiniz. Bir grup düzeninden 1.sırada bulunan sayı  ile son sırada bulunan sayının sırası arasındaki fark ne kadar az ise o grup diğer gruplara göre kendi durumuna göre her zaman daha avantajlıdır. Hatta grup düzenleri için bu parametreyi gözönüne alarak düzenlerin çıkma öncelik sıralarını belirleyebiliriz.
Bunu düzen haline getirerek bütün oyunlara ekleyebiliriz. Yeni düzen.

Sayısal oyunlar sitemizden daha çok kişinin yararlanmasını isteriz. Bunun için birçok alt yapı çalışmalarını bıkmadan usanmadan devam ettiriyoruz. Bu çalışmaların maliyeti yok gibi görünüyor fakat inanın para verip bu işleri arama motorlarına yaptırmak daha mantıklı geliyor. Parasını ve sitenin reklamını yapsınlar. Ama çalışmaları yapınca da aynı sonuca yakın sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Buna da google'ın güzelliği diyelim. Bizi üzmediği sürece kendisini destekleriz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
7.) Bloglardaki Toplam yazı sayısını öğrenmek için tıklayınız.
8.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz Fihrist-blog konuları tablosunu bu bağlantıdan görebilir.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yorum yazmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.