menü

Translate

Abone Olayım (Onay gerekir)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

24 Haziran 2018 Pazar

30/06/2018 1129. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ %100

1129. hafta Sayısal Loto bültenimizi yazmaya devam edebiliriz. Devir ettirmeyecek düzenleri vermeye çalışacağız.

Suçun teşhiri:

Aklı evveller medyanın Anayasanın 4. bir organı olması gerektiğini söylerler. Aslında istenen bir kesimin kendi arkasını sağlama almasından başka bir şey değildir.

Birisi herhangi bir nedenden dolayı suç işleyebilir. Medyada bu suçun engellenmesi için kamuoyu oluşturulabilir.
Öte yandan takip edilen medyanın şizofren bireyler ürettiğinin dikkatlerden kaçmaması gerekir.
Nasıl ki televizyon karşısında yetişen çocuklardan bir hayır gelmediği gibi televizyonu takip eden yetişkinlerden de bir hayır gelmemektedir.

Reklamlar ile güven tazeleyen kanalların beyin yıkama seanslarına maruz kalınmaktadır.

Ortada bir suç varsa devlet bunu araştırır ve sorumlusuna gereken cezayı verir. Medya aracılığı ile aynı potansiyele sahip insanların linç edilmesine yönelik yapılan beyin yıkamalar infiale neden olur.

Böyle tutumlar ile medya kendine zarar vermektedir. Medya şu an ayakta duruyorsa devletin desteği ile ayakta durmaktadır. Bu gibi beyin yıkama yöntemleri ile medya ayakta duramaz.

Kısa vadede herkes istediği sonuca ulaşır. Medyanın amacı da budur.

Bunların dışında kimse kendi rahatının, konforunun bozulmasını istemez. Rahatı, konforu bozulanlar medyayı çeşitli şekillerde kullanmakta, gerekirse parası neyse vererek reklam, haber adı altında yayınlar yaptırabilmektedir.

Medya kalitesini ve güvenini bu yollarla yitirir. Kimlerin ne yaptığını herkes çok iyi biliyor ve görüyor. Kusursuz cinayet yoktur diyenler asıl kusursuz cinayetlerin burada işlendiğini görmelidir.1129. hafta Sayısal Loto bülteni için kısa bir değerlendirmenin ardından bültenin kalan bilgilerini verebiliriz.Geçtiğimiz hafta büyük ikramiyenin dağılması ardından bu hafta için çıkacak düzenlerin ilk sırada olmasını bekliyoruz. Düzenlerin hepsi olmasa da mutlaka 1-2 tanesi ilk sırada bulunan düzenlerden çıkacaktır. Özellikle grup düzeni...

Sayısal oyunlar için izleyenlerimizin bize daha kolay ulaşması ve sorularını sorması için Jivochat uygulamasını hayata geçirdik. Bir site okuyucusu için en büyük problemlerden birisi site sahibinin kendisine bir şey yazıldığında cevap verebilecek mi? sorusudur.

Bel ki de yazar ölmüştür.

Site okuyucusunun aklına bir soru gelecekse veya bir soru soracakta buna benzer binbir türlü soru aklına gelecektir. Soracağı bir soru aklına takılan bir soru varsa ondan da vazgeçecektir.

Bir site için izleyenin etkileşimde bulunması önemlidir. Site yazarı siteyi izleyenin karşısında kapı duvar bırakmamalıdır.
Önceleri bir çok kez denk geldim. Bu uygulamaya, sitelerin sağ tarafında bir yardım penceresi çıkar. Bir iki merak etmiştim. Yazmıştım. Kimse cevap vermemişti.
Bu gibi pencerelerin karşısında kimsenin olmadığı izlenimi doğmuştu bende. O zamandan bu zamana canlı yardım konusunda karşıma çıkan en yaratıcı uygulamalardan bir tanesi Jivochat çıkmıştır. Bizim ekibimizle sitemizde kullandığımız çok yararlı bir uygulamadır. Bir çok fonksiyonları vardır.

Uygulamanın bir özelliği ise sizin numaranız görünmeden bütün iletişim araçlarınızı bu uygulama üzerinden organize etmenizdir.
%30 kâr payı ile bizim referansımızla satış ortağı olabilirsiniz. Satış ortaklığı ile süresiz kar payı kazanmak için bize yazabilirsiniz. İşleyişi öğrenmek için bizden veya internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

1129. hafta sayıların durum ve konumlarını inceleyeceğimiz tahmin tablosunu vererek başlayabiliriz.


30/06/2018 1129. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ
1129 sayısal loto tahmin değerlendirme tablosu

Tahmin değerlendirmesi:

Sayıların durum ve konumlarını tahmin tablosundan inceleyebilirsiniz.

Önceki haftalarda çıkan sayıları ölçü alarak bir parametre oluşturabilirsiniz. Sabit derece düzeni tablosundan ilk sıralardan yer alana derece düzenlerinin her zaman için çıkma ihtimalleri yüksektir.

Tablonun durumuna bakarak hangi derece değerlerinden daha çok adetlerde sayı çıkacağına karar verebilirsiniz. Öncelikle bir derece değerinden bir çıkma adeti belirleyin hangi derece düzenlerine denk geldiğine sabit derece düzenleri tablosundan bakabilirsiniz.

Derece değeri yüksek olan sayılardan 1 tane seçip diğer sayıları diğer derece değerlerine dağıtabilirsiniz. Seçtiğiniz en yüksek derece değerine uyumlu en üst sırada bulunan derece düzenini seçebilirsiniz. Başka düzenler varsa bunları da kullanabilirsiniz.
Buna benzer sitelerimizde yazamadığımız tahmin tablosunun işleyişini bozmayacak varsayımları kurabilirsiniz. Bir varsayım kurduğunuzda düzenler ile uyum sağlıyorsa o varsayım doğru bir varsayım olacaktır.
Kuracağınız varsayımlar ile olasılıklar çemberini daraltmış olursunuz.

Hiç ummadık bir zamanda aklına bir varsayım kurma yöntemi gelebilir. Artık mobil cihazlar insana en yakın cihazlar olarak hayatımıza girdi. Anında sitemize girip aklına gelen varsayımlar kolon oluşturabilirsiniz.
Sayısal oyunları bu şekilde site içeriği ile yazmamızın amaçlarından bir tanesi de budur. Her an erişebilmek önemli bir konudur. Bunun bize bir yararı olmayacaktır. Eğer izleyen düzenlere baktığında bir şeyler anlıyorsa ve kullanabileceğini düşünüyorsa bir şekilde çalışmalarını başlatır ve kendine bir hedef belirler bu hedefi gerçekleştirmek için çalışır.
İnsan için bir amaç varsa bu amacını ne olursa olsun hedefe ulaştıracak gücü de vardır. Bu nedenle sayısal oyunlarda kazanmak aslında ne imkansızdır ne de çok kolaydır.
Sadece çalışmalarınızı devam ettirin. Gerisi çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecektir.
Bu lafı hiç sevemedim ama burada kullanalım.

Bir çok izleyenlerimizden ben bu siteye denk gelmezden önce böyle bir şeyler olacağın hiç düşünemezdim. Sonra okudum, biraz çalıştım. Çekiliş sonuçlarını gördüğümde çıkan sayıların düzenlerini kendim çıkarır duruma geldim. Şeklinde mailler alıyoruz.

Derece düzenini belirlemek için tahmin değerlendirme tablosundan yararlanmak gerekecektir.

Biz yaptığımız işin daha çok ilham ile gelen bir bilgi olduğuna inanıyoruz. Çünkü bir çok yerde okumuş veya duymuşsunuzdur. Sayısal oyunlarda kazananların tamamı büyük ikramiye kazanan sayıları düzenlerken rassal seçimler yaparak kolonlarını oluşturmuşlardır.

Bir sitede bir haber okudum. Doğru olduğuna inanmadım, kaynakları kendi siteleri olduğu için hiç inanmadım. Kendi sitelerinde yer alan haberlerden bir tanesine bir okuyucuları çıkan sayıları yazmış, editör bunu onaylamış, nasıl olmuşsa editör yorumdaki sayıları aklında tutmuş, sonuçlara baktığında o sayılar olduğunu hatırlamış, yorum yazanı telefonla aramış, bak yalana! Her yorum yazanın kendilerinde numarası var ya?
Çok şaşırmış falan. Böyle enteresan bir haber okudum.
➖ Derseniz ki hit çekiyor mu?
➖ Evet.
İşte amacını gerçekleştirmiştir. Okuyucunun aldatılıp aldatılmaması sitenin veya yazarın hiç umurunda değildir. Çünkü doğru bilgi yazmak gibi bir sorumluluk yok!
Gazetecilikte de bu yok! Güven tazelemek için bir reklam yapar her şey düzelir nasılsa...
Neyse konumuz bu değildi.

Yukarıdaki örneği vermemin amacı bir üstteki yazıya temel oluşturmasıdır.

Sayısal oyunlar ile ilgili her yerde okuduğunuz bilgilere inanmayın. Hele size bir şey vaad ederek sizden para talep edenlere hiç inanmayın.
Youtube üzerinde yayınlanan öyle kayıtlar var ki gerçekten akıl alır gibi değil.
Aklını çalıştıramayanlar o videoların kurduğu tuzaklara düşebilmektedir.

Sitemizde bu konuda tek bir kelime dahi bulamazsınız. Sitemiz baştan aşağı izleyenlerin yararına olması için yazılmaktadır. Bu zamana kadar cebimize 2 kuruş girmişliği veya bir fayda temin etmişliğimiz de yoktur. Biz her şeye rağmen bize inanan, güvenen geniş bir kitle için yazmaya devam edeceğiz.
Bu zamana kadar, acaba insanlar duygularımızı istismar mı edecek kanısına kapılırlar, diye yukarıdaki gibi bir cümle kurmadık.

Bir başka sitede ise bütün baskılara rağmen yayınlarımıza devam ediyoruz yazmış.
Gülmekten kendimi alamadım.
Sunî bir baskı var imajı vererek takipçilerine kendini acındırıyor. En çok tutan taktikte budur. İzleyici bağlar. Bizim sitemiz için böyle bir şey yoktur Çatır çatır yazıyoruz.

Daha bu zamana kadar, sen filanca yasayı ihlal ediyorsun diye bir kimseden mail almadık. Alsak bile yalandır. Çünkü devlet mail falan atmaz. Uyanık olalım. Uyanık olmayanlar için bu zamanlarda güzel yazılar yazmayı planlıyorum.
Yaptığımız işin yasal çerçevesini biliyor ve ona dikkat ederek yayınlarımızı oluşturuyoruz.


Bizim izleyenlerimiz sessizdir.
Onlar sadece okurlar.
Bu zamana kadar sitemizin hiçbir istatistiğini paylaşmadık bundan sonra da paylaşmayı düşünmüyoruz. Bu izleyenlerimle aramızda mahrem bilgi olarak kalacaktır. Biz bu bilgileri çok genel dahi olsa yayına versek izleyenlerimizin bize olan güveni sarsılmaz mı?

Bültenimizin tahmin değerlendirmesi için kısa bir yazı yazdık.


1129. HAFTA OneDrive Tablolar Penceresi:


Sitemizdeki OneDrive uygulamasından tam olarak yararlanabilmeniz için OneDrive üyeliğinizin olması gerekir. Bu üyeliği bu bağlantıdan edinebilir, dosyalarınızı bu hesaptan takip edebilirsiniz.
Hesapla birlikte gelen 5 GB kotanın yanında yukarıdaki bağlantıdan bizim referansımızla 500 MB sürekli ek kota kazanmış olursunuz.

Dosya indirme linki yukarıdaki tabloda sağ alttan 4. düğmedir.
Dosyaya online erişim için;
1129. HAFTA OneDrive Tablosundaki sağ alttan 1. düğmeyi tarayıcınızdan açmak için
kullanabilirsiniz.

Excel dosyası tarayıcıdan açıldığında sayfa otomatik güncellenir eğer güncellenmez ise F9 tuşu ile sayfayı güncelleyebilirsiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.


30/06/2018 1129. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ SONUÇLARI DEĞERLENDİRMESİ:

1129.haftada, 1128.hafta 1 kişiye çıkmasının ardından 1 kişiye çıkmıştır.

ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI il ve ilçesine çıkmıştır.

Bir şeyleri başarabilmek için kapasitenin üzerindeki işlere girmemek gerekecektir. Bu demek değildir ki uzun vadede hiçbir şey yapılmayacak...
Her zaman insan kendini geliştirme kapasitesini yükseltmek için adımlar atmalı. Kaydettiği gelişmeler çerçevesinde kapasitesini genişleterek daha büyük işleri başarabilir, başarılara imza atabilir.

Çalışma alanının dışında faaliyet göstermek asıl çalışma alanından beklenen başarının eksilmesi veya zamanında bitirilememesi ile sonuçlanacaktır.
Bu işin kapasite ile bir ilişkisi yoktur. Bir iş yapılacaksa bütün faktörlerin en kısa zamanda başarıya ulaşması için çalıştırılması gerekir. Çalışma mantığında bazı zamanlarda kapasitenin bir hayli üzerinde verim veya üretim gerçekleştirilebilir. Bunların bir çok sebebleri olabilir.
Bu sebepler genelde kitaplarda yazmaz. Onlar piyasanın işleyicinde oyuncular tarafından gözlemlenir ve tecrübe edilir.

Para bolluğu veya para kıtlığı piyasanın işleyişinde etkendir.
Piyasa oyuncuları bu önemli aracın etrafında işlerini organize ederler. Paranın işleyişini belirleyen ise piyasa oyuncularının davranışları olacaktır. Ticarî ahlak bunların başında gelir.

Ticaretin amacı bellidir. Bu amacın dışında hareket edildiğinde para piyasadan kendini çeker ve piyasa oyuncuları işsizlik ve maddi kayıplara uğrar.
Piyasa oyuncuları son yıllarda bir kaç sektörde faaliyet göstererek paranın en çok olduğu alana yönelip kaynaklarının tamamını bi anda oraya kanalize ederler. Yukarıda anlattığımız riski orada minimize etmeye çalışırlar. Bu davranış biçimi akıl hocalarının yönlendirmesiyle yapılmaktadır. Bunun gibi bir çok paranın bol olduğu yerlere yönelinebilecek yöntem vardır.

Böylece piyasa oyuncuları herhangi bir nedenden dolayı birbirlerinin davranışlarından etkilenmeyecek şekilde pozisyon almış olurlar. Bunlardan en sağlamı devletin gücünü arkaya almaktır. Devletin siyasi ve askeri gücünü arkaya aldıktan sonra bu gibi küçük hesaplar ile uğraşmaya gerek kalmayacaktır.

Bültenimizin başında bahsettiğimiz medya sektörünün yaptığı iş budur. En basit ve kestirme yoldur.

Aydın Doğan medya sektörüne girmiş, Ahmet Nazif Zorlu girmemiştir.
İkisinin arasındaki farkı sizde görebilirsiniz.

Medya aracının kullanılarak bir çok alanda toplum ve bireyler üzerinde nasıl tahakküm kurulduğunu yıllardır izliyoruz. Mahkemelerden nasıl kendi lehlerine kararlar çıkarabileceklerini bütün internet medyasından bulabilirsiniz.
Sonuç olarak çekirge bir sıçradı iki sıçradı. Herkesin yaptıkları silinmez bir yerde yazılıdır.

Öte yandan sistemin kullanabileceği hedefleri olan düzgün insanlara ihtiyacı vardır. Alt kesimden anarşistler kabul edilmez. Anarşistler her zaman en üst kesimlerde barınır.

En üste kesimlerdeki anarşistler en alt kesimde her zaman eğitimli düzgün insanların olmasını ister. Çünkü kendilerini finanse edebilecek kesim burasıdır. Siyasetten tutun medyasına, din kurumlarına kadar tamamını bu kesim kontrol eder.
Paranın büyük kısmını bu kesim elinde tutar. Parayı elinde tutan devleti de elinde tutar.

Bu düzen neredeyse dünyanın her yerinde böyledir. Bu düzen dünyanın bir yerinden kaynaklanmakta ve dünyaya yayılmaktadır. Sonra denilmektedir ki nereye gidersen git bu düzen böyledir.

Aptal insanları da para karşılığı peşlerine düşürdüklerinde de işler tamamdır. Herşey hazır yola devam...

1129. hafta Sayısal Loto bültenimizin sonuç değerlendirme kısmında kısa bir yazının ardından bültenimizin kalan bilgilerini vermeye devam edebiliriz.

1129. haftada çıkan sayıların durumlarını inceleyeceğimiz sonuç tablomuzu vererek başlayabiliriz.


30/06/2018 1129. HAFTA SAYISAL LOTO TAHMİNİ
1129 hafta sayısal loto sonuçları değerlendirme tablosu

Sonuç değerlendirmesi:

Çıkan sayıların durum ve konumlarısonuç değerlendirme tablosundan inceleyebilirsiniz.

Çıkan sayıların grup düzeni bir önceki haftanın grup düzeni ile aynı çıkmıştır.
2 hafta için çıkan sayıların konumlarını incelediğinizde sıra düzeni açısından tam tersi olacak şekilde çıkmıştır. Her iki haftada bir varsayımdır. Bu şekilde bir varsayım kurmanız durumunda çıkan sayıları bilmek mümkündür.

Sayısal oyunlar için kurulabilecek sonsuz sayıda varsayım yöntemi vardır. Bu varsayımlardan hangisini kullanacağınıza karar vermek için tablolarda verdiğimiz düzenler yardımcı olacaktır.
Tablolardaki ilk sırada bulunan düzenler önemlidir.
Sürekli ilk sıradaki düzenlerin çıktığı tabloları sabit yapıp diğer düzenlerin sırasını değişken yapabilirsiniz. İki düzeni ilk sırada bulunan düzenden yapmak her zaman için mantıklı olmaz. Önceki haftaların tablolarından inceleyeceğiniz üzere bu çıkma şekli ender karşılaşılan bir durumdur.

Çıkan sayılar çıkacak sayılar tablosundan 11-29 sıra aralığında çıkmıştır. 6 sayı 19 sayının arasından çıkmıştır. kuracağınız böyle bir varsayım ile 19 sayı arasından 6 sayıyı bulma imkanı vardır.

19 sayıyı kolon düzenleme programına istediğiniz sıralama veya farklı şekillerde kodlamanız durumunda 6 sayıyı bilen kolonu düzenleme imkanı her zaman için vardır.
İsterseniz OneDrive tablosundan bu aralıkta bulunan sayıları istediğiniz sıraya göre kodlayarak en az kolon düzenleyerek nasıl 6 bileceğinizi test edebilirsiniz.

Sayısal oyunların tamamında anlattığımız en temel konu varsayım kurma şekilleridir.

Önceki haftanın çıkan sayılarından hiç sayı çıkmamıştır. Bu sayılar bir varsayımın dışında tutulabilir.
Sayısal oyunlar için çıkan sayıların Şanslı sayılar içinde bulunan sayılardan kaçar tanesinden çıktıkları üzerinde hiç durmuyoruz. Burada Şanslı sayılar tablosundan kaçar tane olan sayılardan çıktığını görmek için filtre kısmından sarı dolguları filtreleyip Şanslı sayılar tablosunda sayılardan kaçar tane olduklarına bakmanız gerekir.
Bu tablo için kuracağınız böyle bir varsayım ile olasılıklar çemberini daraltmış olursunuz.
Yukarıda verdiğimiz varsayım ile birlikte bu varsayımı da kullanmanız durumunda kullanmanız gereken sayı adeti düşecektir. 12 sayı kalmaktadır. 12 sayıyı yukarıda belirttiğimiz gibi programa kodlayıp oluşacak kolonları içinde garanti durumuna göre kolonları düzenleyip sonuçları kontrol ediniz. En az kolon oluşturacak garanti sayısını seçin. Eğer çıkmaz ise sayıların kodlama sıralarını değiştirin. Mutlaka en az kolon ile 6 bilme imkanı yakalarsınız.

Çıkan sayıların OneDrive dosyasındaki durumlarını inceleyebilirsiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
7.) Bloglardaki Toplam yazı sayısını öğrenmek için tıklayınız.
8.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz Fihrist-blog konuları tablosunu bu bağlantıdan görebilir.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yorum yazmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.